O mnie

Kiedy Twoja Świadomość się budzi, poszukujesz informacji i inspiracji do myślenia i działania w nowy sposób. Potrzebujesz także uzdrowić dawny ból, który więzi Cię i zapętla w starych schematach.
Od lat wspieram osoby wkraczające na Drogę Bohatera. Chętnie pomogę Ci spotkać się z tym wszystkim, co w tobie trudne, aby to przyjąć i uzdrowić.
Nazywam siebie Przewodnikiem po Świecie Ducha ku Nowej Świadomości.

Moja rolą jest towarzyszyć Ci w podróży do samego siebie i do Miłości
– tej nieskończonej, niczym nieograniczonej mocy radości tworzenia
Twojego Życia takim, jakie chcesz by było.

Od najmłodszych lat interesował mnie człowiek, jego emocje, sposób postrzegania rzeczywistości; zawsze też towarzyszyła mi wielka ciekawość natury rzeczy i dociekliwość tego „co jest głębiej”.
Dlatego moją rolę jest towarzyszenia drugiemu człowiekowi w jego podróży
w głąb siebie, ku refleksji i samopoznaniu, której efektami mogą być: przywrócenie kontaktu ze sobą, ze swoim ciałem, z czuciem i nazywaniem emocji, uwolnienie od życiowych ciężarów, bólu, lęków, chorób, odrętwień, blokad, aby być obecnym w „tu i teraz”, oddychać pełną piersią, żyć lżej, szczęśliwiej i radośniej.

Zapraszam na sesje indywidualne. Zmianę w energetyce odczujesz już po pierwszym spotkaniu. Możliwa jest praca osobista w Gdańsku (Dworek Uphagenów na Morenie) oraz przez telefon, czy Messengera.