Opinie Klientów

Dziękuję za Wasze zaufanie, otwartość na pracę ze mną i każde dobre słowo, które umacnia mnie na tej Drodze. Mój sukces to słyszeć, że coraz lepiej Wam się wiedzie, żyje coraz lżej, piękniej, pełniej, radośniej.

 

 

Każde spotkanie z Wami coś ważnego we mnie porusza, pokazuje, co jeszcze jest możliwe i tak wiele uczy. Dziękuję, że jesteście i że mogę Wam towarzyszyć ❤.

*************

„Bardzo dziękuję za wskazanie drogi, aby dotrzeć do świadomości i docenić Światło, które nas otacza. Dzięki Pani wiem, jak kreować moje szczęście.”
– Ireneusz

**************

„Pani Kasiu, bardzo dziękuję za wczoraj. Trudno mi ująć w słowa i wyjaśnić jaki wpływ ma Pani na moje postrzeganie siebie, w taki prosty sposób a taki powerfull ❤️.  Pod koniec naszej rozmowy poczułam tę miłość w sobie. I wyniosłam z tej rozmowy też to że jestem cudowna, warta i życie ‚wciągam’ z każdym oddechem… potrzebuję sobie to przypominać, na razie jakby siebie do tego przekonywać, ale wierzę że z czasem, praktyką i czasami z pomocą będzie mi to przychodziło z coraz większą łatwością 😍.
Ale to Pani zasługa przede wszystkim Pani Kasiu bo ma Pani wyjątkową umiejętność, wrażliwość wydobywać z ludzi to co mają gdzieś głęboko poukrywane. Zdaję sobie sprawę że ja sama jestem gotowa żeby zaglądać w moje różne zakamarki, czasami z szybszym efektem, a czasami się ‚bronię’ przed zauważeniem tego co się dopomina o ujrzenie, ale bez kogoś takiego jak Pani u boku nie było by to możliwe. Pani obecność daje poczucie bezpieczeństwa, jest taką liną która w razie potrzeby pomoże wydostać się na powierzchnię. Te wycieczki wgłąb siebie to są podróże bardzo osobiste, niejednokrotnie nie wiemy co tam odkryjemy i stąd jest strach, czasami paraliżujący, strach przed nieznanym i czy ja sobie z tym poradzę. Z Pani obecnością czuję zaufanie, tak do Pani, że jest ktoś ze mną, ale również do siebie samej…że mam tę moc (już też rozumiem że to nie jest tożsame z siłą)”
Sylwia D. (28.09.2021 r.)

*************

„Kasia jest wyjątkowym terapeutą. Dojrzałym. Posiada rzadki dar. Widzi to, czego my sami nie dostrzegamy. Trafia w sedno. Zanim zdążymy powiedzieć z czym przychodzimy. Często są to informacje z innych przestrzeni. Jej jedno zdanie potrafi zmienić perspektywę totalnie. Otworzyć oczy. To jest terapeuta nawet dla osób, które same jeszcze nie wiedzą, gdzie leży ich problem.”
– Joanna

*************

„Korzystałam z pracy Kasi parę razy. Choć to co się zadziewało trudno nazwać pracą. To raczej głębokie uwalniające i wyzwalające doświadczenie. Wyzwalające by z lekkością i coraz większą radością kroczyć ku temu co napełnia moją duszę, serce i ciało jeszcze większą żywotnością, odwagą i pewnością siebie. Kasia tworzy piękną atmosferę poczucia bezpieczeństwa i wsparcia dla tego co ma się zadziać. I co chyba najważniejsze dla mnie jest że Kasia taka ludzka w swojej pracy jest. Taka jakby swojska bardzo”. Helena

„Powiem Ci że ta ostatnia praca była mega przełomowa….te wszystkie nie fajne uczucia zniknęły. Już nie mam ich do Partnera i możemy normalnie rozmawiać”. M.

*************

„Jeśli ktokolwiek poszukuje właściwego terapeuty, to polecam Katarzynę Dembowską. Jest to terapeutka, która z pewnością rzetelnie przyjrzy się twoim problemom i jako jedna z niewielu terapeutów znajdzie dla Ciebie czas wtedy, kiedy potrzebujesz tego wsparcia najbardziej. Pomoże Ci spojrzeć z innej perspektywy, co sprawia, że odzyskasz wiarę kiedy wszystko inne zawiodło. Z szacunkiem podchodzi do Ciebie i Twoich osobistych problemów, szukając tego najwłaściwszego rozwiązania. Pracuje metodą ustawień Berta Hellingera, mając wyczucie i wglądy, w tym co trudne dla Ciebie. Choć czasem w tej pracy są to rzeczy nienamacalne, trudne do pojęcia ludzkim umysłem, to mi Kasia bardzo pomogła, jest lżej 😊 za co bardzo dziękuję”.
– Monika

*************

„U mnie dobrze. Przez jakiś tydzień po ustawieniach budziłam się i moją pierwszą myślą, pierwszym ruchem było: „Chcę do życia”. I tak to się teraz rozwija ❤” – Sabina

*************

„Cześć Kasiu 😊 to jak się czuję po wczorajszym spotkaniu jest niewiarygodne! nie ma ciężaru, jest cisza spokój zadowolenie. Jeśli chodzi o M. to tak się wyczyściło, że nie wiem w tej chwili o co była cała ta afera uczuciowa. Wszystko jest spokojne i takie jakie jest. Zmieniłaś mi perspektywę (…). Kasia Jesteś niesamowita dziękuję Ci! mam wrażenie że cud się wydarzył, bo zmiana jest ogromna. Aa, wczoraj poszłam potańczyć do klubu z kolegą bo tak mnie nosiło z radości 😊.” – D.

*************

„Hej, chciałabym podziękować za ustawienia które poprowadziłaś, a ja miałam szanse w nich uczestniczyć w październiku. Cieszę się że trafiłam na Ciebie i na ten dzień i na ten czas, dużo się pozmieniało i poustawiało w mojej głowie. Jestem wdzięczna za czas i wymianę energii ale też parę wypowiedzianych przez Ciebie zdań. Dziękuję.”
– Paulina

*************