Kurs na Miłość

Wszyscy poszukujemy w życiu miłości. Gdzie jej szukamy? Wszędzie, gdzie się da. Tam. Gdzieś. W świecie. U ludzi. Najczęściej nieznajomych. Dlaczego? Właśnie dlatego: bo nas nie znają. Więc? Więc jest szansa, że nas pokochają, wtedy, kiedy my tak bardzo tym razem się postaramy. Postaramy się ukryć, głęboko schować to, co mogłoby im w tym przeszkodzić, to wszystko, co jest w nas: niedoskonałe, za małe, za duże, za brzydkie, za-jakieś-tam lub niezbyt.. aby nadawało się do kochania. Tak – tym razem będę mieć kontrolę nad wszystkimi swoimi słabościami, tym razem będzie inaczej, tym razem utrzymam miłość – za wszelką cenę. Musi się udać..

I tak, dusząc, tłumiąc w sobie, chowając przed światem tę „niechcianą” część siebie – biegniemy do Świata – po miłość.

A „ta” część nas? – często nawet jej nie znamy – bo tak trudno jest na nią popatrzeć – nie chcę jej widzieć, nie pokazuj mi jej – krzyczymy do tych, w których, jak w lustrze – odbija się wszystko to, na co nie chcemy patrzeć w sobie.

Czy już widzisz ten paradoks? Czy widzisz na czym to polega? To dzielenie siebie na dwie części, z których jedna ma prawo istnieć, żyć – zasługuje na miłość, a ta druga – wyklęta, skarcona, wzgardzona, stłamszona, opuszczona, w cieniu – skazana na śmierć, bezwzględnym wyrokiem, którego egzekucję przeprowadzasz codziennie, od nowa, bezlitośnie, metodycznie, kiedy tylko daje Ci znać, że nadal.. żyje.. w Tobie..

Kim jest ta część Ciebie – z kim jest połączona, o kim przypomina, czego się domaga..? Co niesie dla Ciebie w darze, jaki ukryty potencjał, do którego sam sobie odciąłeś dostęp? Co ważnego kryje się za lękiem, który strzeże dostępu do tej tajemnej części Ciebie?

Zapraszam na moje warsztaty – Kurs na Miłość – od Nowego Roku
– w Gdańsku, Sopocie, a także w Twoim mieście, jeżeli uznasz, że chcesz mnie zaprosić i wesprzeć organizację tego spotkania (więcej informacji w zakładce „Współpraca”).

Odkryj drogę do Źródła Miłości, odkryj siebie – prawdziwego/prawdziwą – w pełni. I przestań biec na oślep. Wszystko już TU jest.

Zapraszam z serca – HOLLISTIC – Katarzyna Dembowska <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *